آمار و ارقامی از مصائب تمام نشدنی تهران

آمار و ارقامی از مصائب تمام نشدنی تهران

هوای مسموم شهرها، قصه امروز و دیروز نیست؛ هوای تهران که جای خود دارد. کلانشهری با 13 میلیون جمعیت در روز و 8 و نیم میلیون جمعیت در شب، رکورد بی تناسبی بین ظرفیت شهر و جمعیت جا داده شده در خود را زده است.

ادامه مطلب

راهنمای کامل زبان بدن

راهنمای کامل زبان بدن

زبان بدن یکی از مهارت های مهم ارتباطی است که میتواند نقش مهمی در مسیر زندگی شما داشته باشد پس باید با آن بیشتر از قبل آشنا شوید. حتماً در اطرافتان افرادی را دیده‌اید که روابطشان با دیگران ضعیف است؛ مانند همکلاسی‌هایی با معدل ایده‌آل، سطح تحصیلات بالا و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر اما ناموفق در زندگی.

ادامه مطلب

نوشتن و کاهش استرس

نوشتن و کاهش استرس

بیشتر بیزینس های موفق با پیروی از مجموعه ارزش های اصلی اداره می شوند. چشم انداز و ماموریت آن ها این ارزش ها را منعکس می کند. اجرای روزانه آن ها از این ارزش ها نشات می گیرد و نحوه تصمیم گیری های بزرگ را برای آن دیکته می کند. داشتن چنین ارزش هایی تمرکز و اولویت بندی را آسان می کند.

ادامه مطلب

با مفهوم آینده نگری آشنا شوید

با مفهوم آینده نگری آشنا شوید

مبنای تصمیمات روزانه شما چیست؟ آیا فقط مختص آن روز تصمیم خود را میگیرید یا در تصمیم گیری برای آینده ای نزدیک (دور) هم برنامه ریزی میکنید؟ چند نفر را می‌شناسید که گفته‌اند «این کار را کردم ولی بعدش پشیمان شدم»، «تصمیم من بد بود»، «نباید آن کار را می‌کردم»، «نباید این عمل را انجام می‌دادم»، «چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی»، «مرد هنرمند فرد پیشه را عمر دو باید در این روزگار»، «به فکر فردا هم باش»، «فردایی هم هست».

ادامه مطلب

راز شیک پوشی در سنین مختلف

راز شیک پوشی در سنین مختلف

میخواهید در هر سنی که هستید شیک پوش باشید؟ با ما همراه شوید با مقاله راهنمای شیک پوشی در تمام سنین.در این مقاله می‌خواهیم بگوییم چطور متناسب با سن خود لباس بپوشید و هر مرحله از زندگی خود را بدون اینکه جلب توجه کنید پشت سر بگذارید.

ادامه مطلب

فراوانی خیانت یکی از تبعات زندگی شهری

فراوانی خیانت یکی از تبعات زندگی شهری

این که میزان خیانت فراوان‌تر از قبل شده، هم درست است و هم اشتباه. از لحاظ کمّی بیشتر شده؛ اما به لحاظ نسبتی معلوم نیست. ما هیچ آمار و عددی نداریم که بدانیم در مقایسه با گذشته، امروز در چه وضعیتی قرار داریم؛ بنابراین فقط احتمال خطر می‌دهیم. امروزه افراد پیمان‌شکن کمتر از گذشته خیانت خود را لاپوشی می‌کنند. البته خیلی زود است بگوییم هنجار شده، اما دیگر تابو نیست و قبحش از بین رفته است.

ادامه مطلب